Son Tweet:
Son Tweet Yükleniyor..
Yıl 2020 oldu hala Internet Explorer 6 kullanıyosun! Bir sürü güvenlik açığı var. Sonra görsel grafiklerden seni mahrum bırakıyo. Ne gerek var ! Hemen Yeni Bi Tarayıcı Bul !.
X
Yazı

Merhaba

"Blogu olmayana kız vermez dediler" bende oturdum yaptım bi tane. Malüm yaş kemâle erdi:) İlgi alanlarım dahilinde birşeyler yazacağım, yani bildiğin blog staylasının dışına çıkmayacak.

Eskiden daha çok teknoloji ve yazılım üzerine yazardım, bu sefer daha çok kişisel ve daha çok mesleğimle ilgili(bilgisayar değil makine mühendisiyim) konulara yer vermeyi düşünüyorum.

Blog sistemi

Kendim kodladığım ASP blog scripti. Fazla uğraşmamak için 2007'de tescillediğim alan adıma 2. kez bir blog sistemi yazdım. Wp kullananlara inat kendi sistemime yazmak daha çok işime geliyor, en azından nerde ne var biliyorum. Daha çoğu özelliği olmayan sistemi fırsat buldukça geliştiriyorum. İnternette sosyaliz ya artık, bende tüm sosyal ağları teker teker entegre ediyorum. Sonu hayrolsun.

Neler var?

Pek bişey yok. Kendimi tanıttığım hakkımda sayfası var bir ilgilenen olur diye, sonra sağ tarafta görünen lifestream olayı var ki bunu zamanla ayrı bir sayfaya taşımayı düşünüyorum, birde basit bir admin paneli var o kadar.

Sonuç

Hayırlı uğurlu olsun.

Yorum yaz:

E-mail adresinde Gravatar aktif.<b>,<i> HTML etiketlerini kullanabilirsin. Linklerde otomatik aktif edilecektir.

name*

email*

website

Gönder Gitsin