Son Tweet:
Son Tweet Yükleniyor..
Yıl 2020 oldu hala Internet Explorer 6 kullanıyosun! Bir sürü güvenlik açığı var. Sonra görsel grafiklerden seni mahrum bırakıyo. Ne gerek var ! Hemen Yeni Bi Tarayıcı Bul !.
X
Kısa Kısa

Kısa Kısa #15

 • Aloha'!
 • Sevmediğim iki şey var. Biri caretta caretta'lar. Biride caretta caretta'ların yaşam alanına otel yapan insanlar. Bu aralar bu kadar dengesizim işte.
 • Naptın sevgili okurum? Ne kadar uzun zaman oldu görüşmeyeli. Buralar eskiden tarlaydı şimdi baksana renk gelmiş hareket gelmiş. Değişmiş. Yazmaya yazmaya yazmayı unutmuşum. Klavyeme kuvvet.
 • Bu facebook hayatımızın baya bildiğin bi parçası oldu. Hani noterlerde onaylandı ya da red gibi kaşeler olurya, yakında onların Like, Dislike versiyonları kullanılmaya başlanır diye korkar oldum. Hele dürtme olayının gerçek hayate geçtiğini düşünmek bile  istemiyorum. Sende düşünme.
 • Teknolojiden de uzak kaldım bu ara. Standart bahanemde sınavlar tabisi başka ne olacak. Tekrar merakıma kavuşmak için bi Ipad alsam diyorum, teknoloji susuzluğumu giderir mi acaba? Birazda sen yardım etsen, paypaldan donate yapsan ne biliyim hesap numaramı istesen fena olmazdı hani.
 • Teknoloji dedik ya harika bişey. Süper, harkulade olmasa ne yapardık olm. Birbirimizi nasıl pokelerdik. Ama teknolojinin bittiği bi nokta var ki düşman başına:umumi tuvaletlerde ki fotoselli lambalar. Zamansız söner, sonra yakmak için uğraşırsın falan. İşte teknolojnin benim için bittiği andır.
 • Facebook'ta kendi iletisini beğenenler var. Hatta biraz daha aşıp kendi yorumuna cevap yazanları gördüm ne beğenen ne yorum yapan olmadığı halde. Ha bak bide grup paylaşımlarında yorumlara "isteyen arkı olarak eklesin" diyenler var, onları söylemeye dilim varmıyo.
 • Dün caddede karşıya geçmek için yeşil yanmasını beklerken o kalabalığın içerisinde bir ana kendimi 300 spartalılardan zannettim. Karşıda bekleyen ordu, yanımdakiler bizimkiler. Yeşil yandığı an ki o hücüm tam bi taarruz sahnesi gibi. Elimde kılıç olsa dalarım kesin birine. O kadar.
 • Twilight'ta Bella'yla Edward'ın çocuğu olacak. Meraklan bekliyorum. Ortaya nasıl bi melez çıkacak. 
 • Bazen böyle depresif modlara giriyorum düşünüyorum ciddi ciddi. Ergenler gibi. Yaşamak için nefes alıyoruz ama aldığım her nefesde sona bir nefes daha yaklaştırıyo. Ne kadar tuhaf.
 • Yeter bu kadar okur. Havalar soğuk, sıkı giyin. Soğuk su içme.

2 kişi yorum yapmış:

 • Kısa kısa serisini severek okuyoruz :D ama ne zaman uzun birşeylere de yer vereceksin,merak ediyoruz sayın yazar.saygılar,like :D

  hulya

  4 aralik 2011, 17:6

 • bella edward..hmm ben onun kitabının serisini okudum sonra çok pişman oldum bu yaptığım zaman kaybına gerçi 1kitabını 1 günde bitirmiştim o anki heyecanla ama ..şimdi düşününce ciddi bi zaman kaybıymış benim için daha iyi anlıyorum..neyse sadede geliyorum filmi anlatmak gibi olacak belki heyecanı kaçacak o yuzden yazdıklarımdan bu kısımdan sonrasını istemeyen okumasın diyorum ve kızacaksanız bana şimdiden uyarıyorum:) çocukları kız oluyo ismi renneesme mi neydi annelerinin isimlerinin birleşmiş hali (bu anne isimlerini vermek türklerden alıntı olsa gerek.. haksızlık olmasın diye ikisinin ismini koyuyolar ee vampirde olsa kaynana kaynanadır di mi :) )kız hepsinden farklı oluyo nasılmı? yarı insan yarı vampir ve bu özelliği sayesinde daha harikulade özellikleri oluyo (film işte ) daha bebekken çok güçlü ve saçları o kadar uzundu ki katapta anlatıldığına göre kesiyorlar birden yine eski haline geliyo kısaltmak mümkün değildi (bunu filmde nasıl yapacakalr acep!) sonra hani kurtadam vardı ya bellaya aşıktı bu napıyo biliyomusunuzzz dikkatt bu kıza aşık oluyo meğer onun ruh eşi oymuşmuş...daha neler nelerrr artık her film ve dizide olduğu gibi bölümler ilerledikce onlarda saçmalamaya başlıyo yanii tadı falan kaçıyoo.. valla okuma demiştim kardeş uyardım yani hiç kızma bana :))

  cennetgülü

  4 aralik 2011, 17:46

E-mail adresinde Gravatar aktif.<b>,<i> HTML etiketlerini kullanabilirsin. Linklerde otomatik aktif edilecektir.

name*

email*

website

Gönder Gitsin