Son Tweet:
Son Tweet Yükleniyor..
Yıl 2020 oldu hala Internet Explorer 6 kullanıyosun! Bir sürü güvenlik açığı var. Sonra görsel grafiklerden seni mahrum bırakıyo. Ne gerek var ! Hemen Yeni Bi Tarayıcı Bul !.
X
Yazı

Mektup 2

mektup 2

Merhaba bunu okuyan.

Kalabalıklar içinde çok yalnızım. Yokluğunda arkadaşlarım, dostlarım yanımda. Bir kalabalık var ama içten içe yalnızım. Belkide kalabalık yapman için seni bekliyorum. Tek parçası olmayan bir puzzle gibi, tüm parçalarını bulsanda bir parçası eksik olunca tamamlanamayan. O puzzleda en zor bulunan parçada sensin.

Ne kadar çabuk hasta olduğumu bilmiyorsun henüz. Bünyemin ne kadar zayıf olduğunu fakat bir o kadarda soğuğa inat yaşadığımı öğrenceksin. Öyleki, duvarları üstüme üstüme gelen ufacık odamda, şehrin gürültüsünün az da olsa azalıp sessizlipin dinlenebildiği bir vakitte, kış ayazı camdan eserken yazıyorum bu satırları sana. Şu an nerede olduğunu, ne yaptığını merak ediyorum. Sende bana mektuplar yazıyor musun yoksa fanî dünya telâşesine kapılmış varlığımdan bihaber mi yaşıyosun. Kendi kendime konuşuyorum bazen, hem kızıyorum hem gülüyorum halime. Yinede memnunum halimden.

Seni tasvirlemeye hayal gücüm yetmiyor. Kısa saçlı diyorum sonra uzun saçın sana daha çok yakışacağını düşünüyorum. Beyazın sana yakışacağınıda tahmin edebiliyorum. Ne giysen yakışır demiyorum ama giydiğini yakıştıracağından eminim nedense. İnsanları dış görünüşleriyle yargılamadığımıda tanıdıkça öğreneceksin. Aklımda çizemiyorum portreni, bir filmden bir kitaptan ya da bir hikayeden bi karakter yerine koyamıyorum seni..

Farkında mısın 30 şubatı, 13. ayları bekliyor gibiyim.

Baksana, olmasanda seviyorum seni.. Ya olsan?

3 kişi yorum yapmış:

 • Harbi çok beğendim.

  Bahadır

  18 kasim 2012, 1:13

 • sevglim; sana sevgilim diyorum çünkü bende senin yaşadığın yalnızlığı yaşıyorum. şuncacık hayatımda gördüm ki senin benim gibileri dolu caddeler sokaklar. bir şey söyleyimmi aslında hiç birimizin diğerinden farkı yok. kendimizi düşündüğümüzde hepimiz hayat tarafından acımasızca ezildiğimizi, bize haksızlık yapıldığını, yalnız olduğumuzu , aradığımızı bulamadığımızı falan düşünüyoruz.yalnızız çünkü bir sevgilimiz yok. insanların kişiliklerini eksiklikleri belirlermiş. bu eksiklik gözümüzü öyle bir boyuyorki ailemizin dostlarımızın kıymetini anlayamıyoruz. Allah inancı olan bir insan için yalnızım demek yaradana bir ihanettir. herşeyin zamanını beklediğini düşünürsek veya denendiğimizi, yaşam daha kolay bir hale gelebilir. insanı yaşatan umuttur, eksikliği ise bünyede öldürücü etkilere sahiptir.. ya aslında bir daha düşündüm de sen benim sevgilim falan değilsin. biz yine arkadaş kalalım. hatta sen benim kardeşim ol. Laaan şaka yaptım manyaklık falan yapma abinim ben senin :D:D:D

  özgür

  26 kasim 2012, 8:55

 • Sevgilim, yoksa sen benim sevgilim olmayabilir misin? :)

  Sezer

  28 kasim 2012, 2:0

 • ``Tek parçası olmayan bir puzzle gibi, tüm parçalarını bulsanda bir parçası eksik olunca tamamlanamayan. O puzzleda en zor bulunan parçada sensin`` Klişeleriyle ünlü bir adam aynı cümleyi kurmuştu zamanında ..sizden çalmış onu da ..bana göre yanılmıştı.. umarım o parçayı arayan kim varsa bulmuştur.O da buna dahil :)

  Marion

  6 Nisan 2016, 20:21

E-mail adresinde Gravatar aktif.<b>,<i> HTML etiketlerini kullanabilirsin. Linklerde otomatik aktif edilecektir.

name*

email*

website

Gönder Gitsin