Son Tweet:
Son Tweet Yükleniyor..
Yıl 2020 oldu hala Internet Explorer 6 kullanıyosun! Bir sürü güvenlik açığı var. Sonra görsel grafiklerden seni mahrum bırakıyo. Ne gerek var ! Hemen Yeni Bi Tarayıcı Bul !.
X
Yazı

Mektup

MektupMerhaba bunu okuyan,

Uzun zamandır sana bir kaç satır  yazayım diyorum sadece yazayım demekle kalıyor. Bilgisayarla ne kadar yakın olduğumu az çok bilirsin. Öyleki sana bu cümleleri serin serin esen köy havasında, yanımda farklı insan görmeye hasret kalmış ilgi bekleyen bir köpek eşliğinde yazıyorum. Yüksek binaların gölgesinde gökyüzünü görmeden yaşadığım yerden çok uzakta, sessizliği bozan şehir gürültüsünden arınmış bir yerde.. Belkide yalnızlığın verdiği bir duygu ile kendimi farklı bir ortama atmış olamanın verdiği huzurdur bu bilemiyorum, belkide yanımda olsan bulunduğum yer farketmeyecekti..

Şimdiye kadar yazdığım yazılarda özellikle sana yazılmış birkaç satır muhakkak vardı, tabi bunu nerden bileceksin. Kendimi ifade edemediğimide bilmiyorsun, nelerden ne kadar çekindiğimi, sınırları ne kadar net çizdiğimi ve bazen o sınırları aştığımı hissettiğimde çektiğim sıkıntılarıda. Kendimi açıkça ortaya koymayı o kadar çok istiyorum ki bazen. Bazen robot olsam diyorum, komutu verince dökülse herşey. Belkide bilgisayarla uğraşmayı sevmemin esas nedeni budur, netlik. Bana sorsan sana yazılan her kelimede senin adın açık ve net. Ama kime sorsan ne senin cismin geçer, ne de ismin..

Kiminle olduğumun yanında nerde olduğumun benim için hiç bir öneminin olmadığınıda bilmiyorsun. Benim için evin ailemin olduğu yerden ibaret olduğu gibi mesela, hangi şehirde hangi evde olursa olsun.  Yanımda olduğun zaman anlayacağın şeyleri sana anlatamam. Kaldıki kurduğum cümlelerdeki kelimeleri tek tek seçerken bu imkansız..

Her gün öğrendiğim o kadar çok şey var ki. Bazılarının farkında bile değilim, bazıları şaşırtıcı geliyor,  bazılarıda beklediğim gibi. Öğrenilecek çok şey var ki, birbirimizden de..

Bekliyorum. Çok bekletme emi.

2 kişi yorum yapmış:

E-mail adresinde Gravatar aktif.<b>,<i> HTML etiketlerini kullanabilirsin. Linklerde otomatik aktif edilecektir.

name*

email*

website

Gönder Gitsin