Son Tweet:
Son Tweet Yükleniyor..
Yıl 2020 oldu hala Internet Explorer 6 kullanıyosun! Bir sürü güvenlik açığı var. Sonra görsel grafiklerden seni mahrum bırakıyo. Ne gerek var ! Hemen Yeni Bi Tarayıcı Bul !.
X
Yazı

Google`da Sosyal Ağlarda Google+

Google'ın daha önce bir sosyal ağ projesi üzerinde durduğu haberleri duyulmuştu. Bu projenin hayata geçtiğini geçte olsa öğrenmiş. Hatta davetiyeler dağıtılmış, belirli sayıda kullanıcı ile deneme yayınına girmiş. Evet, davetiye alamadım henüz ama incelediğim kadarıyla google bu işi ayrıntılı düşünüp derinden bir giriş yapmak istemiş. Google+'daki + işareti, "+you"yu temsil ediyor. Yani Google ve Sen gibi bir sosyal ağ teması var.


Uygulamayı test etmemiş biri olarak özelliklerini anlatmam uygun olmaz, ancak sitenin Türkçe anasayfasındaki bir resim dikkatimi çekti. Arama kutusunda ı harfleri çıkmamış. Koskoca Google'a o resmi öylece oraya koymasını yakıştıramadım desem yeridir.laugh(Şimdi hatalarını buldum ya acaba beni işe alırlar mı?)

Google

Desteği Google Wave gibi olmamasını temenni ediyorum. Ama Facebook ve Twitter gibi iki dev ağ varken o ağlardan kullanıcı çekmesi ne kadar kolay olur bekleyip göreceğiz.

Davetiye elime ulaştığında küçük bir test yazısı yazacağım. Sosyal ağlara Google tarzı bir bakış nasıl yansır merak etmemek elde değil.

Üyelikler açıldığından haberdar olmak için Google+ anasayfasında ki e-mail ile uyarı sistemine kayıt olabilirsiniz.

Yorum yaz:

E-mail adresinde Gravatar aktif.<b>,<i> HTML etiketlerini kullanabilirsin. Linklerde otomatik aktif edilecektir.

name*

email*

website

Gönder Gitsin