Son Tweet:
Son Tweet Yükleniyor..
Yıl 2020 oldu hala Internet Explorer 6 kullanıyosun! Bir sürü güvenlik açığı var. Sonra görsel grafiklerden seni mahrum bırakıyo. Ne gerek var ! Hemen Yeni Bi Tarayıcı Bul !.
X
Yazı

Geri dönebilsek..

O gün çok iyidin, hastanede yatan tüm hastalara inat her zamanki neşenden hiç bir eksiklik yoktu.Bana burda iyi bakıyolar diyordun hep. Tek derdin heryere giderken götürmek zorunda olduğun kolundaki serumdu. Hayat dolu insana gülücükler içerisinde vaktimiz geldiyse gideriz demek hiç yakışmıyordu.

Son ziyaret bitmiş, sen bizi uğurlamak için dışarı kadar gelmiştin. Dün gibi hatırlıyorum Baki amcamın sana gelip yarın burdan çıkıp tarlaya gidiyoruz, ekinler bizi bekler dediğini. Ertesi gün ordan çıkmalıydın, o gün o tarlaya girilmeliydi. O gün her bir ekin tanesi senin için ağladı. Gidişin çok erkendi, üzdün bizi be dedem.

Şimdi geçen zamana bakıp düşünüyorum, sevgimi,ilgimi ve ne kadar değerli olduğunu göstemedim. Geriye dönebilsem, bir şans daha olsa, o zaman..

4 kişi yorum yapmış:

 • bir şans daha verilmesi konusunda o kadar haklısın ki ama bir değil on tane daha olsa acaba kullanmayı becerebilir miydik ??? galiba hepimize biraz cesaret gerek ki işimiz şansa kalmasın ve herşey için çok geç olmasın ( bu arada edbyatın o kadar da kötü değil :) )

  bukett

  28 subat 2011, 21:39

 • @buket teşekkür ederim ama sanırım kendimi ifade etmede baya bi zorluk yaşıyorum;)

  Evet belkide on değil 1000 şansımız olsa yine kullanayı beceremezdik. O bahsettiğin cesaret nasıl bişeyse; ben hiç bilmiyorum:)

  Sezer

  28 subat 2011, 21:48

 • o bahsettiğim cesaret bende de var sayılmaz aslında :) belki sana bir faydam olur diye söyledim bu durumdan kaç kişiyi kurtarsak kar :)) ama çok kompleks düşünmemek gerekiyordur belkide içinden geldiği gibi davranmak sen bide bunu dene bence :))))

  bukett

  28 subat 2011, 21:59

 • Dediğimi yap yaptığımı yapm diyosun galiba:) içinden  geleni yap demek dile kolay.

  Sezer

  28 subat 2011, 23:23

E-mail adresinde Gravatar aktif.<b>,<i> HTML etiketlerini kullanabilirsin. Linklerde otomatik aktif edilecektir.

name*

email*

website

Gönder Gitsin