Son Tweet:
Son Tweet Yükleniyor..
Yıl 2020 oldu hala Internet Explorer 6 kullanıyosun! Bir sürü güvenlik açığı var. Sonra görsel grafiklerden seni mahrum bırakıyo. Ne gerek var ! Hemen Yeni Bi Tarayıcı Bul !.
X
Yazı

24 Şubat

Az değil, yeni gün itibari ile yirmiüç yıldır yaşamak nefes alıp veriyorum ve aldığım her nefes beni ölüme bir adım daha yaklaştırıyo. Her doğum günümde dönüp geçen yıla baktığımda aslında değişen pek bişey göremiyorum. Onca zamanda yine ben;  Gördüm. Duydum. Okudum. Yazdım. Merak ettim. Merak edildim. Sordum. Dinledim. Anladım. Anlattım. Cevap verdim. Yalanlar duydum. Yalanlar söyledim. Sustum. Görmedim. Duymadım. Tanındım. Tanıdım. Sandım. Yanıldım. Kullanıldım. Kullanmadım. Acıdım. Acıttım. Sevdim. Sevildim. Heyecanlandım. Düşledim. Güldüm. Ağladım. Ağlattım. Canım yandı. Can yaktım. Sildim. Ekledim. Çalıştım. Başaramadım. Başardım. Farkettim. Farkedildim. Değer verdim. Öğrendim. Unuttum. Kaçtım. Döndüm.  Düştüm. Kalktım. Eksildim. Çoğaldım. Büyüdüm. Öğrendim. 

 - Ve bütün bunlara bi arada baktığımda fark ettim ki: ben sadece yaşadım.. *

Doğum günümü kutlamış, kutlayacak, kutlamayı düşünen, düşünüp söyleyemeyen herkese şimdiden teşekkür ederim. İyiki varsınız..

Yorum yaz:

E-mail adresinde Gravatar aktif.<b>,<i> HTML etiketlerini kullanabilirsin. Linklerde otomatik aktif edilecektir.

name*

email*

website

Gönder Gitsin